Max Walter Svanberg litografi

102503

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Komposition, signerad och daterad Max Walters -69, numrerad 205/250, litografi, 57x43 cm

Max Walter Svanberg litografi

Budhistorik (3 bud)

31092
27621
26420

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.