Max Walther Svannberg litografi

102502

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Komposition, signerad och daterad Max Walters -57, numrerad 15/50, litografi, 49x41 cm

Budhistorik (8 bud)
31082
600
25680
550
27620
550
25680
500
26422
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.