Axel Olson litografi

102501

OLSON, Axel (1999-1986): Modell, signerad Axel Olson, 237/260, litografi, 29x53 cm

Axel Olson litografi
Budhistorik (3 bud)

31079
28596
27488

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.