Karin Parrow "Tre indianer"

102497

PARROW, Karin (1900-1986): Tre Indianer, otydligt signerad, olja på duk, 78x54 cm

Konst, Måleri

Karin Parrow

Budhistorik (1 bud)

24352
2011-09-17 21:00:34

2011-09-22 kl 20:51
Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.