Olle Nordberg oljemålning

102494

NORDBERG, Olle (1905-1986): "Gårdshästen", signerad och daterad Olle Nordberg 63, olja på duk uppklistrad på pannå, 33x41 cm

Smärre färgbortfall längs ramkanten

Konst, Måleri

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (8 bud)
31835
650
31736
600
26516
550
25902
500
26514
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.