Stolar

102489

STOLAR, 4 st, 1800-tal, rödmålade

Skador, lagningar

Stolar

Budhistorik (23 bud)
31884
1 900
30708
1 800
30334
1 700
29664
1 600
30333
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.