Gustaf Isander etsningar

102488

ISANDER, Gustaf, (1863-1929): 2 st, Stortorget, vinternatt, 1919 resp Stortorget, Sommardag, 1921, signerade 17/200, resp. onr, etsningar, 19x23,5 cm vardera

Något fläckade och gulnade

Gustaf Isander etsningar
Budhistorik (7 bud)
31052
900
21827
850
21827
550
31044
500
21827

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.