Soffa Louis XVI stil

102487

SOFFA, 1800-talets slut, Louis XVI stil, förgylld skuren dekor, längd 136 cm

Soffa Louis XVI stil

Budhistorik (15 bud)
31593
2 400
31219
27360
31217
27360
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.