Leif Tjerned litografi

102486

TJERNED, Leif (f. 1942-):"City lights", signerad Leif Tjerned, 20/50, litografi, 50x70 cm

Leif Tjerned litografi

Budhistorik (2 bud)

28588
20687

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.