Chiffonje Karl Johan

102485

CHIFFONJE, 1800-tal, Karl Johan, mahogny med mässingsskyltar, höjd 145 125x52,5 cm; nyckel finns

Slitage och skador, lös skyllt, fanerbortfall

Chiffonje Karl Johan

Budhistorik (13 bud)
29685
3 200
27665
27636
2 800
26111
2 600
25527
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.