WK Blacklock akvarell

102483

BLACKLOCK, William Kay (1872-1924): Interiör med gubbe och collie, signerad W Kay Blacklock, akvarell, 22x29 cm

Konst, Måleri

WK Blacklock akvarell

Budhistorik (8 bud)
30930
2 600
30885
2 400
30880
30884
30880
1 600

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.