WK Blacklock akvarell

102482

BLACKLOCK, William Kay (England 1872-1924): Interiör med gumma, signerad W Kay Blacklock, akvarell, 22x29 cm

Ramskador

Konst, Måleri

WK Blacklock akvarell

Budhistorik (4 bud)

30928
2 600
29381
2 400
29381
21426

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.