Sengustaviansk chiffonjé

102480

CHIFFONJE, 1800-tal, sengustaviansk, mahogny med mässingslister, höjd 122 117x50 cm, nycklar finns

Slitage och skador

Sengustaviansk chiffonjé

Budhistorik (4 bud)

30337
30297
29682
20658

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.