Olle Hjortzberg akvarell

102478

HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Blommor och vinbärssnäckor, signerad och monogramsignerad, daterad 13/5 -46, akvarell, 44x35 cm

Konst, Måleri

Olle Hjortzberg akvarell

Budhistorik (7 bud)
28532
5 000
28513
25679
2 600
25663
450
25546

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.