Axel Sjöberg akvarell

102476

SJÖBERG, Axel (1866-1950): Sandhamn, signerad Axel Sjöberg Sandhamn, akvarell, 52,5x42,5 cm

glas saknas

Konst, Måleri

Axel Sjöberg akvarell

Budhistorik (1 bud)

27692
2011-09-20 08:26:58
3 400

2011-09-27 kl 18:28
Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.