Damarmbandsur i 18 k vitguld

102474

DAMARMBANDSUR, 18 k vitguld, Girard Perregaux, integrerad länk, längd 17, total vikt ca 44,5 g

Armband med lagning och skador

Klockor/Ur

Damarmbandsur i 18 k vitguld

Budhistorik (8 bud)
25504
8 200
27580
8 000
25504
6 400
24653
6 200
24653
6 000

Slutpris SEK:
8 200
782 EUR, 880 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.