Theodor Lundh oljemålning

102473

LUNDH, Theodor (1812-1896): Stilleben med fåglar och röda bär, signerad T Lundh 1888, olja på duk, 45x41 cm

Konst, Måleri

Theodor Lundh oljemålning

Budhistorik (5 bud)
36352
6 600
33100
6 400
33070
4 800
29046
27718

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.