Rikard Lindström oljemålning

102470

LINDSTRÖM, Rikard (1882-1943): Vid Ornö, Stockholms skärgård, signerad och daterad Rikard Lindström, Mars 1907, olja på duk, 62x92 cm

Mindre tryckskada

Ändringar/tillägg
Mindre tryckskada

Konst, Måleri

Rikard Lindström oljemålning

Budhistorik (8 bud)
36523
7 600
36520
7 400
36519
7 000
36518
6 400
28096
6 000

Slutpris SEK:
7 600
728 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.