Ask med lock i trä

102458

ASK med LOCK och inredning, trä med pärlemorinläggningar, 1800-tal, diameter 28 cm

Skador av torkning

Diverse

Ask med lock i trä

Budhistorik (5 bud)
27152
500
34059
450
27152
34057
27152

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.