Pokal med lock 1800-tal

102451

POKAL, med lock, 1800-talets slut, etsad dekor, höjd 25 cm

Glas

Pokal med lock 1800-tal
Budhistorik (6 bud)
36098
550
35898
500
36052
450
35898
35819

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.