Fat kantonporslin Kina

102450

FAT, kantonporslin, Kina, 1800-tal, diameter 48 cm; spricka, nagg

Orientaliskt, Porslin

Fat kantonporslin Kina

Budhistorik (10 bud)
31836
700
31777
650
30388
600
27169
550
30387
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.