Oljemålning med segelbåtar

102448

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med segelbåtar, osignerad, daterad 1899, olja på duk, 35x45 cm

Dukskada, ramskada

Konst, Måleri

Oljemålning med segelbåtar

Budhistorik (2 bud)

30804
21703

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.