Blomlåda i nyrokoko

102438

BLOMLÅDA, nyrokoko, förgylld, invändig plåtinsats, höjd 35, 103x36 cm

Bruksslitage

Diverse

Blomlåda i nyrokoko

Budhistorik (14 bud)
31009
3 600
25174
3 400
31008
3 400
25174
3 200
31007

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.