Albert Maurice Dekorte bronsskulptur

102432

DEKORTE Albert Maurice (Belgien, 1889-1971): Flicka med äpplen, signerad M Dekorte, brons, höjd 14

Bristning, lagning

Konst, Skulptur

Budhistorik (2 bud)

28810
19539
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.