Pianopall nyrokoko

102423

PIANOPALL, nyrokoko, 1800-tal

Skadad, lagning

Pianopall nyrokoko
Budhistorik (1 bud)

24679
2011-09-18 10:44:28

2011-09-22 kl 19:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.