Ivar Morsing oljemålning

102422

MORSING, Ivar (född 1919-2009):"Stranden", signerad och daterad I Morsing 65, olja på pannå, 25x40

Konst, Måleri

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (35 bud)
28979
5 800
28961
5 600
28961
5 200
26677
5 000
28957
5 000

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.