Willy Tupy oljemålning

102417

TUPY, Willy (1875-1972): Kornhamnstorg, signerad och daterad 1949, olja på pannå, 58x74 cm

Konst, Måleri

Willy Tupy oljemålning
Budhistorik (9 bud)
30987
29832
950
29831
900
29830
850
29828

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.