Bord Carl Malmsten

102404

BORD, Carl Malmsten, Bodafors, 1920-tal, björk och jakaranda, sargen med klassicerande intarsiabård, brännmärkt SMF, höjd 70, 90x90 cm

Mindre slitage

Bord Carl Malmsten

Budhistorik (41 bud)
30946
20 000
30944
19 500
30945
19 000
30944
18 500
30942
18 000

Slutpris SEK:
20 000
2 014 EUR, 2 288 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.