Biblioteksstege England

102402

BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-tal, engelsk typ, läderklädda trappsteg, höjd 115 cm

Smärre slitage, detalj saknas

Biblioteksstege England

Budhistorik (11 bud)
28067
27348
27348
1 800
27339
1 600
27284

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.