Charles Henry Passey oljemålning

102399

PASSEY Charles Henry (1818-1895): Landskap med skördearbetare, signerad, olja på duk, 35x44

Konst, Måleri

Budhistorik (5 bud)
23225
1 400
23224
1 300
23222
23221
16388

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.