Med etsningar av Munch och Zorn

102398

STRUCK, HERMANN, Die Kunst des Radierens, 2:a upplagan, Berlin 1912, etsning Max Liebermann - Edvard Munch - Hermann Struck - Anders Zorn - Paul Baum, litografi Max Slevogt, svart originalpappband

Bandet skadat

Böcker/Kartor

Budhistorik (12 bud)
30939
4 400
30935
4 200
30938
4 200
30935
30936
3 800

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.