Helge Johansson oljemålning

102396

JOHANSSON, Helge (1886-1926): Cagnes Sydfrankrike, signerad o daterad Helge Johansson 1923, olja på duk, 39x46 cm

Konst, Måleri

Helge Johansson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
30925
3 800
30907
3 600
27420
3 400
23813
3 200
22628

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.