Lennart Sand oljemålning

102392

SAND, Lennart (född 1946): Hundporträtt Vorsteh, signerad och daterad L. Sand 82, olja på duk, 46x55 cm

Konst, Måleri

Lennart Sand oljemålning

Budhistorik (4 bud)

29244
2 500
27839
500
27838
26138

Slutpris SEK:
2 500
241 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.