Salongsbord 1800-tal

102386

SALONGSBORD, mahogny, 1800-tal, lejontassar i brons, höjd 69, 91x131

Skador, lagningar, slitage

Salongsbord 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
20623
20622
900
20619
19768
700
18838
600

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.