Damporträtt Ryssland oljemålning

102384

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal Ryssland) Damporträtt, olja på duk,
39x31

Konst, Måleri

Budhistorik (5 bud)
16963
650
22242
600
16963
550
22241
500
16963

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.