Oljemålning strandmotiv

102374

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Strandmotiv med båt, olja på duk, 22x29 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Oljemålning strandmotiv

Budhistorik (3 bud)

30906
30806
27478

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.