Oljemålningar dam-och herrporträtt

102357

OIDENTIFERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft)1 par, dam och herrporträtt, 1 märkt atergo CF Meyerheim, olja på duk, 25x18 cm vardera

Konst, Måleri

Budhistorik (4 bud)

29137
23736
22895
21060
1 400

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.