Oljemålning flickporträtt

102356

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flickporträtt, olja på pannå, 29x25 cm

Konst, Måleri

Oljemålning flickporträtt
Budhistorik (5 bud)
30523
850
30887
30523
550
25932
500
25932

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.