Oljemålning damporträtt

102355

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-tal): Damporträtt, olja på papper uppfodrad på duk, 29x24 cm

Bristningar, skador

Konst, Måleri

Oljemålning damporträtt

Budhistorik (2 bud)

31673
27493

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.