Oljemålning segelfartyg

102353

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Segelfartyg, signerad, olja på pannå, 49,5x34,5 cm

Konst, Måleri

Oljemålning segelfartyg

Budhistorik (18 bud)
31744
1 700
31743
1 600
31735
31742
1 400
31735
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.