Bordspegel i rokoko av Nils Sundström

102349

BORDSPEGEL, Stockholmsarbete i rokoko av Nils Sundström, signerad NS under krona, förgylld, 45x30 cm

Speglar

Budhistorik (8 bud)
30878
4 200
30877
4 100
30876
3 900
30876
3 800
24747
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.