Alfred K Harald Broge oljemålning

102338

BROGE, Alfred K. Harald (Danmark): Sommarlandskap med eka, signerad Alf. Broge, olja på duk, 51x57

Konst, Måleri

Budhistorik (2 bud)

23304
650
20862

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.