Oljemålning 1800-tal

102336

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal); Landskap med vattendrag, signerat G. Dawson, olja på duk, 81x76

duk och ramskador

Konst, Måleri

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
23309
23282
3 800
23308
3 600
23282
3 400
23302
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.