Orientmatta

102335

ORIENTMATTA, semiantik/antik, ca 191x152

slitage, lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (26 bud)
23300
23305
23300
1 900
23295
1 800
23293
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.