Ropsten från Lidingö

102333

OKÄND KONSTNÄR, "Ropsten från Lidingö", akvarell, signerad, ca 1890-1900, ca 23,5x32,5 cm

Liten fläck övre del

Konst, Måleri

Ropsten från Lidingö
Budhistorik (5 bud)
30847
30846
600
30845
550
29101
500
27477

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.