Matta

102331

KIRMAN, semiantik, 360 x 262 cm; slitage, skador

Mattor/Textilier

Matta

Budhistorik (7 bud)
28906
26846
3 200
24349
24348
24347

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.