Oljemålning Salome

102329

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Salome, olja på pannå, 95x70 cm

Smärre ytskador, ramskador, lös rambit medföljer

Konst, Måleri

Oljemålning Salome
Budhistorik (11 bud)
30844
3 400
30849
3 200
30844
30842
2 800
29927
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.