Yrjö Edelman litografi

102328

EDELMAN, Yrjö (född 1941): Humprey Bogart, signerad Y Edelmann, 75/150, färglitografi, bladmått 69x51 cm

Yrjö Edelman litografi
Budhistorik (13 bud)
30812
2 400
28883
27850
28650
1 900
27850
1 600

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.