Skåp plåt

102325

SKÅP, svart plåt och kromade beslag, 2 delat, glasdörrar, 1930-tal, USA, höjd 171, 84x49 cm

knopp saknas, slitage

Skåp plåt

Budhistorik (9 bud)
30112
10 000
30003
3 200
27903
25181
2 600
25168
1 600

Slutpris SEK:
10 000
958 EUR, 1 125 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.