Läkarskåp

102324

LÄKARSKÅP, 1900-tal, vitmålad plåt, glas, glashyllor, höjd 181, 62x37 cm, nyckel finns

Slitage, färgbortfall

Läkarskåp

Budhistorik (1 bud)

21176
2011-09-15 15:32:18

2011-09-21 kl 13:00
Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.